הכשרה מעשית כחלק מהלימודים במכללה הטכנולוגית להנדסאים ספיר
לאחרונה התקיים כנס מיליון להייטק, בו לקחו חלק מנכ״לים ומנכ״ליות של חברות טכנולוגיות, מנהלי ומנהלות HR, סטארט-אפים בעולמות ה- EdTech ה-HR TECH , לצד אנשי ונשות אקדמיה, עמותות וארגונים מהמגזר שלישי ועוד.
אור דביר ושוהם בר נתן, סטודנטיות שנה ב' ממגמת הנדסאי עיצוב מדיה במכללה הטכנולוגית ספיר, לקחו חלק בכנס, ואף ייצגו את חברת Team me, בה הן מתמחות כחלק מתכנית הלימודים במגמה. חברתTeam Me - סטארט-אפ בעולמות ה-HR Tech, שפועל לשנות את הדרך בה מועמדים חווים מקום עבודה על ידי יצירת Video Testimonial אינטראקטיביים. במסגרת הכנס, דביר ובר נתן הציגו את הפרויקטים שיצרו במהלך ההתמחות שלהן.
לדברי דודו שלמה, מנהל המכללה הטכנולוגית להנדסאים ספיר: "המכללה הטכנולוגית ספיר ומגמת הנדסאי עיצוב מדיה בפרט, מתגאה בסטודנטיות ובהישגיהן, המסלול במגמה משלב התמחות ייחודית בתחום ה-UX-UI ומונה עשרות מקומות להתמחות והזדמנויות לפתח וליצור מוצרים חדשים ולהשתלב בחברות חדשות וגדולות. אנו מברכים את הסטודנטיות על העבודה הקשה ובטוחים כי זה ישתלם בסוף הדרך".
מידע נוסף שיכול לעניין אותך
![כנס קהילות אמנות](/sites/default/files/styles/box_1x3/public/2024-07/_tp_2686_optimized.jpg?h=80f655ec&itok=387y81py)
הקהילה צומחת שוב
![פרויקט מגנה](/sites/default/files/styles/box_1x3/public/2024-07/WhatsApp%20Image%202024-06-25%20at%2015.26.43.jpeg?itok=GgunhK0p)